Programista Codesys z doświadczeniem w CAN

2024-10-16 ID OFERTY: 986029

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w doradztwie personalnym. W branży związanej z HR działamy nieustannie od 2008 roku. Skupiamy się na pozyskiwaniu specjalistycznego personelu, który rekrutujemy na terenie całej Polski do pracy w kraju i za granicą.Dla naszego Klienta, firmy z siedziba w USA, zajmującego się budową autonomicznego pojazdu z napędem elektrycznym poszukujemy pracownika na stanowisko: Programista Codesys z doświadczeniem w CANMiejsce pracy: Los Angeles, USA, Polska

Zakres obowiązków
Do naszego projektu budowy autonomicznego pojazdu z napędem elektrycznym poszukujemy programisty, który napisze oprogramowanie w Codesys.Charakterystyka pojazdu:  • sterowanie dwoma rodzajami napędu: extended range EV z generatorem oraz 100% EV.
 • sterowanie kontrolerem TTC580 z TT Control w Codesys.
 • obsługa ekranu kontrolnego Vision 312+ oraz modułu komunikacji Wave z TT Control.

Poszukiwane kompetencje
znajomość Codesys
 • doświadczenie z CAN
 • mile widziane doświadczenie z narzędziami Vector, np. CANalyzer.
 • znajomość procesorów serii ATmega 328 będzie dodatkowym atutem
 • płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o B2B
 • praca częściowo zdalna, głównie na miejscu w okolicach Los Angeles
 • przelot, transport, zakwaterowanie i wyżywienie na koszt firmy
 • możliwość pracy nad innowacyjnym projektem w dynamicznym zespole
 • wynagrodzenie do ustalenia.