Programista Systemów Sterowania PLC

2024-08-26 ID OFERTY: 977946

Opis stanowiska

  • odpowiadasz za napisanie programu zgodnie z dokumentacją techniczną i obowiązującymi standardami tj. zaprogramowanie sterowników PLC Siemens (Step7 + TIA Portal), stworzenie wizualizacji HMI

  • tworzysz dokumentację techniczną i projektową

  • uruchamiasz linie produkcyjne w Polsce i za granicą (głównie dla koncernów samochodowych)

  • diagnozujesz i rozwiązujesz problemy na etapie uruchomienia linii, celem zapewnienia jak najlepszej jakości, we współpracy z klientem i zespołami projektowymi

  • raportujesz o przebiegu pracy lub napotkanych problemach

Wymagania stanowiska

  • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą (ponad 50% w skali roku)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • znajomość oprogramowania projektowego (np.: Step7 TIA Portal)

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka lub pokrewne

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • znajomość sieci przemysłowych

  • umiejętności pracy w zespole, sumienność, dokładność

  • samodzielność w działaniu

  • mile widziane: znajomość standardów BMW TMO, GSC, VASS oraz doświadczenie przy tworzeniu systemów SCADA

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (warunki finansowe zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia)

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowym zespole inżynierów

  • możliwość intensywnego rozwoju – poprzez wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia, poznawanie najnowszych technologii w branży Automotive i obowiązujących w niej standardów