Project Manager

2024-02-21 ID OFERTY: 936927

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja - praca w delegacjach

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad projektami budowy zbiorników na budowie (zbiorniki wielkogabarytowe, spawane)

  • Stały kontakt z klientem - w celu zebrania wymagań i przedstawienia postępu prac

  • Planowanie, harmonogramowanie, organizacja oraz kontrola etapów i kosztów projektu

  • Koordynacja pracy osób, działów i jednostek zewnętrznych współpracujących w ramach projektu

  • Zapewnienie zgodności procedur i innych czynności wymaganych przepisami

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji i Konstruktorem Produktu oraz innymi działami

  • Przygotowywanie wycen i kalkulacji dla projektów budowy zbiorników

  • Analiza dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - branża budowy zbiorników wielkogabarytowych

  • Znajomość procesu budowy zbiorników stalowych, spawanych, wielkogabarytowych na budowie

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Znajomość procesu spawania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość programów: AutoCad, Inventor, MS Office

  • Gotowość do pracy w delegacjach zagranicznych

Oferujemy:

  • Dowolną formę umowy z możliwością długoterminowego zatrudnienia

  • Pracę na projektach zagranicznych

  • Elastyczny system rotacyjny

  • Wynagrodzenie dwuskładniowe: podstawa + premia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie szkoleń

  • Samochód służbowy - w przypadku oddelegowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Katarzyna Marczyk

Specjalista ds. Rekrutacji

+48 501 013 515

k.marczyk@grhpolska.com