PROJEKTANT SIECI TELEKOMUNIKACJI - SIEDLCE

2024-03-29 ID OFERTY: 944863

Opis stanowiska

Solutions 30 Wschód jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznym klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PROJEKTANT SIECI TELEKOMUNIKACJI

Miejsce pracy: SIEDLCE

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej

  • stanowisko nie wymaga uprawnień do projektowania.

Wymagania stanowiska

  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,

  • wykształcenie techniczne,

  • obsługa komputera,

  • pakiet MsOffice - średnio zaawansowany,

  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność, inicjatywa, terminowość,

  • znajomość praktyczna oprogramowania CAD (AutoCAD),

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę przy ciekawych realizacjach,

  • jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,

  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • prywatną opiekę medyczną