Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży sprzętu dla drobiu

2024-08-26 ID OFERTY: 977925

Dla naszego klienta - światowego lidera wśród producentów systemów karmienia oraz wyposażenia budynków inwentarskich - poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Polska

Rynek hodowli drobiu w Polsce dynamicznie się rozwija, a nasz klient wychodzi naprzeciw potrzebom lokalnych przedsiębiorców, poszerzając swoją ofertę o produkty, które pomogą im dostosować się do coraz bardziej wyśrubowanych norm Unii Europejskiej. Firma działa na rynku jako jeden z pionierów, sięgając po zasoby i technologie, które są unikatowe w skali rynku.

Nowo zatrudniony Handlowiec będzie odpowiadał za region południowo-zachodni LUB południowo-zachodni. Podział terytoriów jest szczegółowo omawiany z rekruterem, ponieważ mapa nie idzie równo po granicach województw.

Zakres obowiązków:

  • Na początek otrzymasz pulę klientów, co umożliwi Ci skoncentrowanie się na efektywnej obsłudze i rozwoju współpracy.

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami – firma korzysta z bazy CRM, a Ty będziesz wspierany przez dedykowany program, który automatyzuje i usprawnia proces przygotowywania ofert.

  • Pozyskiwanie nowych klientów – będziesz miał swój własny support :) za proces przygotowywania umowy odpowiedzialny będzie Koorynador Sprzedaży, a do tego możesz liczyć na zespołu obsługi posprzedażowej.

  • Doradztwo wobec klienta- specjalistyczne kwestie będziesz wyjaśnianiał z technicznym zespołem niemieckim, który mieście się w macierzystej spółce. Stąd potrzeba Twojej znajomości języka obcego ;)

  • Analiza rynku i realizacja budżetu sprzedaży – zadbasz o osiąganie założonych celów.

  • Wsparcie Dyrektora Zarządzającego w kluczowych momentach – możesz liczyć na pomoc, zwłaszcza przy biznes case studies, a także wspólne wyjazdy do klientów, co pozwoli na skuteczne dopinanie transakcji.

Czego oczekuje nasz klient:

  • Wykształcenie techniczne, biologiczne lub doświadczenie w branży drobiarskiej, rolniczej lub związanej ze sprzętem rolniczym - tak, aby podstawowe zagadnienia techniczne nie stanowiły dla Ciebie wyzwania.

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie – prawo jazdy kat. B jest niezbędne.

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego – do kontaktów z klientami i działem technicznym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Na czas wdrożenia firma zapewnia stałą premię, która po przejściu w teren będzie zastąpiona premią uzależnioną od wyników sprzedaży.

  • Premie związane z realizacją sprzedaży oraz bonus świąteczny.

  • Pakiet szkoleń zawodowych oraz narzędzia pracy: telefon, notebook i samochód służbowy (Skoda Octavia).

  • System benefitów: opieka medyczna, karta Multisport i dofinansowanie do nauki języka.

  • Pracę w terenie po kilku tygodniach wdrożenia w biurze – firma zapewnia zakwaterowanie na ten czas.

Masz pytania? Skontaktuj się z Twoim rekruterem:

Kaja Antczak

✉️ kaja.antczak@forgefrost.pl

☎️ 791 056 111