Przedstawiciel Handlowy

2024-04-04 ID OFERTY: 945806

Dla naszego Klienta specjalizującego się w profesjonalnym doradztwie rolnym oraz sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów i materiału siewnego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków
 • sprzedaż i doradztwo w zakresie środków ochrony roślin, nawozów, materiału siewnego,
 • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie stałych relacji z klientami na wyznaczonym obszarze,
 • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestnictwo w szkoleniach, targach.

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie wyższe o profilu (ewentualnie ostatni rok studiów) preferowane kierunki - rolnictwo, medycyna roślin, zootechnika, technika rolna i leśna, ochrona środowiska, ogrodnictwo),
 • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w branży dystrybucji środków ochrony roślin, nawozów, rolnictwa, przetwórstwa rolnego, skupu płodów rolnych lub w pracy w gospodarstwie rolnym.
 • prawo jazdy kat. B,
 • komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
 • znajomość pakietu Office.

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
 • atrakcyjne warunki finansowe oraz atrakcyjny system premii,
 • atrakcyjny pakiet socjalny,
 • samochód osobowy, laptop, telefon komórkowy,
 • dobrą atmosferę pracy.