Przedstawiciel Handlowy - sieć Play

2024-07-11 ID OFERTY: 968807

Dołącz do zespołu Playdreams.

Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej zbieramy od 2008 roku, poprzez prace dla różnych podmiotów zajmujących sprzedażą usług i rozwiązań dla Biznesu.

W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami i wysoką etyką zawodową naszych pracowników i partnerów.

Rozwijamy specjalistów w obszarze profesjonalnego doradztwa w zakresie usług telekomunikacyjnych i mobilnego internetu oraz światłowodu.

W związku z dynamicznym rozwojem podjęliśmy decyzję o powiększeniu obecnie działającej sieci sprzedaży B2B.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług sieci Play

  • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów biznesowych

  • Negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów

  • Doradztwo w zakresie wyboru usług

Wymagania:

  • Motywacja i zaangażowanie do pracy

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Własna działalność gospodarcza

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania portfelem Klientów i budowania własnej bazy Klientów

  • znajomość lokalnego rynku biznesowego

  • znajomość specyfiki pracy z Klientem biznesowym

Oferujemy:

  • Finansowe wsparcie w pierwszych miesiącach współpracy!

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia – wysokie prowizje i premie

  • Brak górnej granicy zarobków

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Szkolenia z zakresu produktów, usług oraz technik sprzedażowych

  • Konkursy sprzedażowe

  • Leady sprzedażowe, Baza klientów

  • Elastyczny czas pracy

  • Opieka Działu wsparcia sprzedaży

  • Know-how Playdreams gwarantujące osiągnięcie sukcesu!

  • Rozpoznawalna marka lidera na rynku usług telekomunikacyjnych