Przedstawiciel handlowy - telekomunikacja

2024-08-30 ID OFERTY: 978948

Doradca Biznesowy w Sieci Telekomunikacyjnej

Lokalizacja: cała Polska/ praca zdalna

Forma zatrudnienia: Umowa B2B

Wynagrodzenie: 10 000 - 20 000 zł brutto/miesiąc

Nasz klient poszukuje doświadczonych i ambitnych osób na stanowisko Doradcy Biznesowego. Dołącz do zespołu i wspólnie buduj przyszłość nowoczesnej telekomunikacji!

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż mobilnych usług telekomunikacyjnych: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi.

  • Kompleksowa obsługa klienta biznesowego: Wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy, zapewniając najwyższy poziom satysfakcji klientów.

  • Przygotowywanie ofert i negocjacje biznesowe: Tworzenie atrakcyjnych ofert dopasowanych do potrzeb klientów oraz prowadzenie skutecznych negocjacji.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych: Osiąganie i przekraczanie celów sprzedażowych, wspierających rozwój firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, w branży telekomunikacyjnej

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i przygotowywania ofert handlowych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Proaktywność i samodzielność w działaniu

  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie prowizyjne w przedziale 10 000 - 20 000 zł brutto

  • Elastyczną formę zatrudnienia na podstawie umowy B2B

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca

  • Wsparcie merytoryczne i szkolenia podnoszące kwalifikacje

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, lubisz wyzwania i chcesz pracować w innowacyjnej branży telekomunikacyjnej, prześlij nam swoje CV na adres: k.marczyk@grhpolska.com Czekamy na Twoją aplikację!

Dołącz do zespołu i rozwijaj swoją karierę w telekomunikacji!