Przedstawiciel Handlowy (wynajem maszyn budowlanych).!! Praca w terenie!!

2024-08-08 ID OFERTY: 974823

Praca w terenie , wyjazdowa do Klientów

Twój zakres obowiązków:

-Sprzedaż usługi najmu maszyn budowlanych oraz specjalistycznego sprzętu do prac na wysokościach (spotkania i kontakty telefoniczne, przygotowanie ofert i kalkulacji, przyjmowanie zamówień, kontrola dostaw, nadzór nad realizacją zamówień)

-Negocjowanie warunków umów

-Współpraca posprzedażowa i serwisowa z klientami

-Monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji

-Raportowanie do przełożonego z prowadzonych działań

Wymagania pracodawcy:

-Wykształcenie min. średnie

-Bardzo dobre umiejętności i predyspozycje sprzedażowe

-Doświadczenie w sprzedaży usługi wynajmu maszyn budowlanych, znajomość rynku firm budowlanych, generalnych wykonawców, oraz produkcyjnych; znajomość inwestycji budowlanych prowadzonych w regionie (mieszkaniowe, komercyjne, przemysłowe)

-Zaangażowanie i chęć rozwoju w branży sprzedaży maszyn budowlanych

-Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

-Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:

-Szkolenia produktowe, techniczne

-Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta

-Płaca podstawowa oraz prowizja od osiąganych wyników

-Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowany/na?? Aplikuj:

legnica@manpower.pl

tel.668869469