Przedstawiciel PIRKFiS – Region Rzeszów

2024-10-17 ID OFERTY: 986157

Lokalizacja: Rzeszów podkarpacie (praca mobilna)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / zlecenie / B2B

Opis stanowiska:
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu (PIRKFiS) poszukuje dynamicznego i doświadczonego przedstawiciela handlowego, odpowiedzialnego za region Podkarpacia. Główne zadania to nawiązywanie i rozwijanie relacji z instytucjami państwowymi, firmami oraz organizacjami pozarządowymi zainteresowanymi usługami PIRKFiS.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji z instytucjami państwowymi, firmami oraz organizacjami pozarządowymi.

  • Prezentacja oferty kursów, szkoleń oraz projektów sportowych.

  • Realizacja celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników.

  • Uczestnictwo w spotkaniach branżowych, targach oraz wydarzeniach związanych z sektorem publicznym i pozarządowym.

  • Współpraca z zespołem PIRKFiS w realizacji projektów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: od 7000 zł brutto miesięcznie, plus prowizje, premia kwartalna i uznanie roczne. Przy aktywnym działaniu i realizacji celów zarobki mogą wynosić do 20 000 zł miesięcznie.

  • Telefon służbowy i laptop.

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.

  • Budżet na rozwój zawodowy oraz bezpłatne członkostwo w PIRKFiS.

  • Szkolenia wewnętrzne wspierające rozwój zawodowy.

  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach sportowych i branżowych.

Proces rekrutacji:

  1. Przesłanie aplikacji: Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową.

  2. Weryfikacja CV: Analiza doświadczenia i umiejętności kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska.

  3. Rozmowa telefoniczna: Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na wstępną rozmowę telefoniczną.

  4. Rozmowa kwalifikacyjna: Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (stacjonarną lub zdalną).

  5. Decyzja: Ostateczną decyzję o wyborze kandydata podejmujemy po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej w sektorze publicznym, firmach i organizacjach pozarządowych.

  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji z instytucjami państwowymi, firmami oraz organizacjami pozarządowymi.

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Wysoka motywacja oraz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Jak aplikować?
Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@pirkfis.pl.
W tytule wiadomości prosimy o podanie: „[Twoje imię i nazwisko] – Aplikacja na stanowisko Przedstawiciela PIRKFiS – Region [nazwa regionu]”.
Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.