Psychiatra dla Osadzonych

2024-08-21 ID OFERTY: 976814

Poszukujemy wykwalifikowanego psychiatry, który dołączy do zespołu w Zakładzie Karnym nr 1 Łódź. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie i leczenie problemów psychicznych u osadzonych oraz prowadzenie psychoterapii.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie konsultacji psychiatrycznych i ocen psychologicznych osadzonych.
  • Opracowywanie indywidualnych planów terapeutycznych.
  • Monitorowanie stanu zdrowia psychicznego pacjentów.
  • Współpraca z zespołem terapeutycznym oraz personelem zakładu.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Udzielanie wsparcia psychologicznego osadzonym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie psychiatrii (ukończona specjalizacja).
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu psychiatry.
  • Doświadczenie w pracy z osobami osadzonymi lub w instytucjach resocjalizacyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Wysoka empatia, cierpliwość oraz umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony zdrowia psychicznego oraz systemu penitencjarnego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w instytucji publicznej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 180 zł./h.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Sektor: Administracja publiczna

Zawód/Specjalizacja: Inny

Rodzaj zatrudnienia: Inna