Recepcjonista/Recepcjonistka

2024-02-07 ID OFERTY: 934382

TOYOTA SZIC OPOLE zatrudni pracowników w pełnym wymiarze czasu pracy , na umowę o pracę.

miejsce pracy: ul. Wrocławska 119, Opole

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa recepcji;

  • powitanie Klientów salonu, udzielanie stosownych informacji;

  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, wsparcie działu handlowego;

  • opieka nad Klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową;

  • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie wyższe - mile widziane;

  • doświadczenie w pracy z Klientem;

  • znajomość MS Office;

  • obsługa urządzeń biurowych;

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem;

  • prawo jazdy kat. B;

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i miła aparycja;

  • dyspozycyjność - praca możliwa w soboty.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w lokalnej, solidnej firmie;

  • atrakcyjny system wynagradzania;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość awansu;

  • profesjonalny onboarding;

  • przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@toyota.opole.pl