Referent ds. rozliczania produkcji

2024-10-02 ID OFERTY: 983854

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem pracy Operatora Produkcji

  • Bieżące wyjaśnianie niezgodności w zakresie rozliczenia pracy Operatora Produkcji

  • Tworzenie dokumentów rozliczeniowych

  • Właściwy nadzór nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy rozliczaniu kosztów produkcji / Dziale finansowym / Rachunkowym / rozliczaniu sprzedaży - praktyka lub staż

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Dostępność - PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWYM 4-ro BRYGADOWYM (to oznacza praca również w porze nocnej i weekendy zgodnie z harmonogramem)

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • System premiowy

  • Szkolenia niezbędne na danym stanowisku pracy

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Pracownicy mają możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach finansowych

  • Dofinansowanie do kraty MultiSport

  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy

  • Spotkania i imprezy integracyjne

  • Wspieramy aktywność pracowników, poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych