Regionalny Kierownik Serwisu

2024-06-20 ID OFERTY: 963898

Nasza firma, światowy lider w instalacji, konserwacji i modernizacji urządzeń dźwigowych poszerza zespół Kierowników Serwisu. Działamy już w 100 krajach, a obecnie szukamy ambitnej osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Serwisu, która dołączy do naszego polskiego zespołu i będzie odpowiedzialna za województwa: Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Śląskie. Jeśli jesteś osobą otwartą na kontakt z klientem, masz żyłkę handlową oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisowym, aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

Twoje zadania będą obejmować:
 • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta oraz budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami.
 • Nadzór nad wykonywaniem konserwacji i napraw urządzeń.
 • Kierowanie pracą podległych grup konserwatorów oraz monitorowanie skuteczności pracy i wydajności serwisu.
 • Nadzorowanie prac serwisowych poprzez odwiedzanie miejsc instalacji, kontrolowanie firm podwykonawczych i rozwiązywanie problemów.
 • Negocjowanie oraz zawieranie umów z firmami podwykonawczymi.
 • Udzielanie wsparcia technicznego z zakresu występujących problemów technicznych.
 • Sporządzanie raportów i opisów rozwiązanych problemów technicznych.
 • Otwarcie nowej siedziby firmy w województwie Kujawsko-Pomorskim, w co będziesz zaangażowany.

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym lub mechanicznym.
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
 • Miłe widziana znajomość branży konserwacji urządzeń dźwigowych
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
 • Dokładność, sumienność oraz umiejętność pracy zespołowej.
 • Samodzielność, przedsiębiorczość i zaangażowanie.
 • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy
 • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system premiowy półroczny (około 20% wynagrodzenia rocznego) + premie za pozyskiwanie kontraktów serwisowych.
 • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa.
 • Możliwość rozwoju oraz szkoleń, również za granicą.
 • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy również do użytku prywatnego, telefon, laptop.
 • Wyjazd do Hiszpanie do głównej siedziby firmy tuż po zatrudnieniu w celu zapoznania się z zarządem oraz zwiedzenia fabryk.