Regionalny Kierownik Sprzedaży

2024-02-22 ID OFERTY: 937224

Naszym klientem jest firma obecna na rynku od 17 lat i specjalizująca się w sprzedażą, serwisem i wynajmem maszyn przemysłowych oraz budowlanych. W katalogu firm znajdują się maszyny przeładunkowe, do przerobu kabli, rozdrabniacze i kruszarki przemysłowe, przesiewacze, separatory, przerzucarki do pryzm, minikoparki ale również koparki oraz ładowarki.

Zakres obowiązków
Zatrudniony kandydat będzie odpowiadał za aktywne pozyskiwanie klientów z branży złomowania i przetwarzania odpadów, zakładów komunalnych, przetwórstwa surowców wtórnych. Działania prowadzone będą poprzez:  • budowanie relacji z potencjalnymi klientami przetargowymi
 • nawiązywanie relacji z klientami komercyjnymi
 • przygotowywanie ofert
 • negocjacje w sprzedaży
 • nadzorowanie procesu dostawy i montażu.

Poszukiwane kompetencje
 • Doświadczenie w sprzedaży w branży maszyn i urządzeń technicznych,
 • Doświadczenie w przygotowywaniu i prezentowaniu ofert handlowych,
 • Doświadczenie w prowadzeniu wielomiesięcznych procesów sprzedażowych i negocjacji,
 • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji biznesowych,
 • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
 • Prawo Jazdy Kat. B.

Oferujemy
 • Stałą pracę w formie umowy o pracę
 • Stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym od wynegocjowanych kontraktów
 • Pracę w trybie home office
 • Samochód służbowy do użytku prywatnego
 • Telefon, Laptop
 • Opieka zdrowotna
 • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego