Regionalny Kierownik Sprzedaży (Polska Południowo-Wschodnia)

2024-06-20 ID OFERTY: 963965

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:Regionalny Kierownik Sprzedaży Region : Polska Południowo-Wschodnia

Zakres obowiązków
 • Penetracja rynku poprzez aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze Polski Południowo-Wschodniej (województwo śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie)
 • Doradztwo produktowe oraz reprezentacja firmy w podległym regionie
 • Bezpośrednia bieżąca obsługa klienta (przygotowywanie kalkulacji cenowych i ofert handlowych, negocjacje, dystrybucja materiałów promocyjnych, terminy dostaw)
 • Realizacja założonych celów sprzedażowych i marżowych
 • Zarządzanie bazą klientów oraz pozyskanych kontaktów handlowych
 • Monitorowanie działań konkurencji pod względem podejmowanych działań sprzedażowych
 • Monitorowanie rynku pod kątem występujących trendów
 • Ścisła współpraca z działem Sprzedaży oraz Transportu
 • Monitorowanie płatności klientów
 • Udział w rozpatrywaniu reklamacji
 • Przygotowywanie raportów oraz analiz w związku z prowadzoną sprzedażą
 • Praca w systemie ERP

Poszukiwane kompetencje
 • Doświadczenie w sprzedaży minimum 3 lata na podobnym stanowisku
 • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne, komunikatywność
 • Silna orientacja na cel i umiejętność pracy w warunkach ambitnych wyzwań
 • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz koncentracja na realizacji wyznaczonych celów
 • Samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów
 • Znajomość technik sprzedaży i technik negocjacyjnych
 • Umiejętność prowadzenia negocjacji i sporządzania ofert handlowych
 • Prawo jazdy kat B.
 • Umiejętność pracy z komputerem, znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel na poziomie średnio-zaawansowanym)

Oferujemy
 • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i efektów pracy
 • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji
 • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
 • Wsparcie merytoryczne oraz Back Office
 • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zawodowych
 • Ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez Pracodawcę
 • Prywatna opieka medyczna