Rekruter Piaseczno

2024-09-10 ID OFERTY: 980435

Opis stanowiska

Szukamy rekrutera do pracy w biurze w Piasecznie

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz szukać informacji w internecie szybciej niż Google, to ta oferta jest dla Ciebie!

Czego oczekujemy?

  • Znasz język rosyjski w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Znajomość social mediów

  • Lubisz wyzwania i kontakt z ludźmi

  • Masz zapał do pracy i nie boisz się nowych zadań

Co oferujemy?

  • Zarobki nawet do 6000 zł netto.

  • Stabilną pracę, którą łatwo pogodzisz ze studiami - jesteśmy otwarci na studentów, z nami dopasujesz swój grafik do studiów. :)

  • Szkolenie w zakresie pracy biurowej i profesjonalnych narzędzi

  • Fajną atmosferę w przyjaznym zespole (pracujemy z biur w całej Polsce oraz zdalnie)

Wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!