Rekruter/ka zda lny/a

2024-07-08 ID OFERTY: 967956

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekruter/ka

Miejscowość: Cała Polska

Forma pracy: zdalna

Typ umowy: Cały etat

Rekrutacja zdalna: Tak

Orzeczenie o niepełnosprawności: Wymagane

Zakres obowiązków:

•aktywne pozyskiwanie kandydatów (techników terenowych i serwisantów) różnymi kanałami

•utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami i pracownikami

•weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą

•raportowanie, analiza danych i rekomendowanie rozwiązań

Wymagania:

•aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

•doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

•znajomość języka angielskiego na poziomie B1

•dobra znajomość pakietu MS Office

•dobra organizacja czasu pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań

•dokładność, sumienność oraz terminowość

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

•stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

•prywatną opieka medyczna, kartę sportową/prywatne ubezpieczenie na życie

•indywidualny proces wdrożenia

•swobodna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl