Rezydent Produkcja

2024-09-23 ID OFERTY: 982095

International Quick Service Polska firma z branży motoryzacyjnej działająca na rynku od 2003 roku, poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko RezydentaRezydent odpowiedzialny jest za nadzór i koordynację całej procedury kontroli i selekcji komponentów oraz wyrobów gotowych naszego Klienta w procesie produkcyjnym Klienta końcowego.

Twój zakres obowiązków
 • rozwiązywanie problemów jakościowych na miejscu u Klienta,
 • szybkie reagowanie na zaistniałe nieprzewidziane sytuacje związane z jakością produktu,
 • wzrokowa kontrola produktu
 • tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,
 • rozwiązywanie wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych
 • prowadzenie działań korygujących,
 • dbanie o dobre relacje z Klientem

Wymagania pracodawcy
 • doświadczenie w obszarze wymagane
 • umiejętność posługiwania się dokumentacją
 • wykształcenie min. średnie ,techniczne
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagane),mile widziany również język włoski
 • dobra znajomość obsługi programów MS Office.
 • czynne prawo jazdy kat.B

Pracodawca oferuje
 • Umowa o pracę
 • dobre warunki pracy
 • terminowość wynagrodzeń
 • ·odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej
 • pracę w nowoczesnej renomowanej firmie