Sales Representative for Retail Chains

2024-04-05 ID OFERTY: 946043

Dla naszego klienta, polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy przedstawiciela Handlowego ds. Sieci, który będzie odpowiedzialny za działania sprzedażowe na terenie woj. lubuskiego i zachodniej części województwa dolnośląskiego.

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z siecią Partnerów Biznesowych DIY na terenie woj. lubuskiego i zachodniej części woj. dolnośląskiego
  • Realizacja pełnego procesu obsługi sprzedażowej i posprzedażowej na podległym terenie
  • Realizacja procesu sprzedaży, rozwój dystrybucji oraz praca nad zwiększaniem udziałów w rynku
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i koordynacje programów lojalnościowych
  • Planowanie i realizowanie założonego planu sprzedaży
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Analizowanie sprzedaży, trendów i informacji rynkowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów
  • Reprezentowanie firmy na eventach biznesowych (targi, konferencje)
  • Bieżące raportowanie swoich działań i efektów pracy
Wymagania:
  • Min. rok doświadczenia jako przedstawiciel handlowy (mile widziane w branży FMCG lub farmaceutycznej)
  • Znajomość technik sprzedaży i zasad merchandisingu
  • Kompetencje miękkie: łatwość nawiązywania kontaktów, dbałość o relacje z klientami, umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy, zorientowanie a cel i zespół
  • Wielozadaniowość, umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku.
  • Gotowość do pracy mobilnej
Firma oferuje:
  • Umowę B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i osiągnięć
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj. samochód służbowy, laptop, tablet czy telefon
  • Zielone światło na realizację własnych kreatywnych pomysłów
  • Przyjazne miejsce pracy z otwartą komunikacją
  • Platformę benefitową z dostępem do m.in. kart multisport, ofert kulturalnych, rezerwacji noclegów w Polsce i wycieczek zagranicznych. Możliwa prywatna opieka medyczna.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.