Samodzielna/y Księgowa/y

2024-08-13 ID OFERTY: 975548

Naszym klientem jest firma działająca na rynku ponad 30 lat i projektująca oraz dostarczająca komercyjne tunele foliowe, szklarnie, rynny do podłoża i powiązane systemy uprawy dla wielu najlepszych hodowców na świecie. Centrala firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, natomiast rekrutację prowadzimy dla spółki córki w Polsce, która w związku rozszerzeniem obsługiwanego rynku i rozwojem firmy poszukuje kandydatów do obsługi w Polsce dokumentów księgowych spółki niemieckiej.

Zakres obowiązków
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za samodzielne prowadzenie księgowości spółki córki mającej swoją siedzibę w Niemczech. Księgowość prowadzona będzie bezpośrednio z siedziby spółki w Kępnie z elektroniczną wymianą dokumentów pomiędzy oddziałami oraz sporadycznymi wizytami w biurze oddziału w Niemczech.
Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie wyższe
 • Wiedza i doświadczenie z zakresu samodzielnej obsługi księgowości firmy
 • Wiedza z zakresu przepisów podatkowych
 • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
 • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
 • Bardzo dobra obsługa komputera i oprogramowania biurowego
 • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem finansowo - księgowym

Oferujemy
 • Stałą pracę na pełnej etat w formie umowy o pracę
 • Stałe wynagrodzenie
 • Pracę w środowisku międzynarodowym