Samodzielny Księgowy- Umowa o pracę

2024-09-06 ID OFERTY: 979999

Aktualnie poszukujemy Samodzielnego Księgowego dla firmy zajmującej się produkcją elementów ze szkła płaskiego oraz szyb zespolonych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia i przesyłania aplikacji.

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

  • Poziom wynagrodzenia będzie rozwojowy i elastyczny, dopasowany do jakości pracy.

  • Ewentualne zmiany wynagrodzenia będą uzależnione od wyników finansowych firmy.

Obowiązki

  • Prowadzenie pełnej księgowości w firmie produkcyjnej

  • Odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, roczne sprawozdanie finansowe, informacja dodatkowa)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Rozliczanie miesięcznych odpisów amortyzacyjnych

  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych

  • Zarządzanie płynnością firmy, monitoring przepływów pieniężnych oraz nadzór nad należnościami i zobowiązaniami

  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi (m.in. instytucjami skarbowymi, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi)

Dodatkowe informacje:

  • Praca na systemie Enova365

  • Firma obecnie nie eksportuje towarów za granicę; sprzedaje tylko na rynek krajowy

  • Obecna forma prawna to jednoosobowa działalność gospodarcza; planowane przekształcenie w spółkę z o.o. po nowym roku

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego min. 2 lata

  • Znajomość programów Excel, Word, Outlook

  • Znajomość programów księgowych oraz MS Office

  • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów

Zapraszamy również osoby zza granicy!

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj lub wyślij wiadomość „Księgowa” na telefon 790 861 777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915