Samodzielny specjalista w Klinice Medycyny Estetycznej

2024-09-13 ID OFERTY: 980836

Arcadia Clinic, nowoczesna klinika medycyny estetycznej zlokalizowana w sercu krakowskiego Zabłocia, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego lekarza medycyny estetycznej do swojego zespołu. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość świadczonych usług, pragniesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, współpracując z ekspertami z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów leczenia

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami bezpieczeństwa.

  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i empatii

Oczekiwane doświadczenie w wykonywaniu zabiegów, m.in.:

  • Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej

  • Wypełniacze (usta, wolumetria)

  • Stymulatory tkankowe

  • Zabiegi autologiczne

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Znajomość nowoczesnych technik i procedur z zakresu medycyny estetycznej.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

  • Dyplom ukończenia studiów podyplomowych z medycyny estetycznej

Mile widziane:

  • Dodatkowe certyfikaty z zakresu zabiegów medycyny estetycznej będą mile widziane

  • Portfolio zawierające zdjęcia efektów zabiegów medycyny estetycznej

Oferujemy:

  • Umowę B2B z elastycznymi warunkami współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w rozwijającej się klinice o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz kongresach

  • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i technologii w nowoczesnych, przestronnych gabinetach

  • Kompleksową organizację pracy w gabinecie, wspierającą efektywne wykonywanie obowiązków- Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów, który ceni współpracę i wzajemne wsparcie

Prześlij aplikację na cv@arcadiaclinic.pl wpisując w tytule „LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).