SAP FI/CO Specialist

2024-04-10 ID OFERTY: 946886

Twoja nowa firma

Jedna z największych firm produkcyjnych w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty SAP FI/CO (programista, consultant, znajomość procesów biznesowych)

Obowiązki

  • Bieżące rozwiązywanie codziennych problemów zgłaszanych przez użytkowników modułu.
  • Rozwój systemu, tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie rozwiązań do pojawiających się przepisów.
  • Udział w projektach.
  • Współpraca z działem księgowości i finansów.
  • Współpraca oraz wsparcie użytkownika systemu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyka lub kierunki pokrewne
  • 2-3 letnie doświadczenie w zakresie SAP FI oraz mile widziana znajomość modułu CO
  • Znajomość podstawowych przepisów o rachunkowości i finansach
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność przekazywania wiedzy

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w wdrożeniu S4HANA)
  • Pracę w przyjaznym zespole, osób mocno doświadczonych
  • Opieka Medyczna (Luxmed)
  • Świadczenia socjalne

Jeśli pasujesz do powyższego profile i chcesz side rozwjać w nowym miejscu pracy, prześlij swoją aplikację wraz z CV.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.