Serwisant, Mińsk Mazowiecki + delegacje

2024-04-11 ID OFERTY: 947285

Dla naszego Klienta specjalizującego się w naprawach pociągów poszukujemy Serwisanta.

Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń, koniecznie się zgłoś. Zapewnimy dobrą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;

  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00 + ewentualne nadgodziny;

  • pracę na miejscu oraz w delegacjach na terenie Polski (Kraków, Wrocław, Poznań) - czas pracy liczy się od momentu rozpoczęcia podróży;

  • wynagrodzenie w granicach 36-43 zł brutto;

  • stałą pracę w stabilnej firmie.

Obowiązki

  • naprawy, wymiany, obsługę urządzeń i podzespołów w taborze kolejowym;

  • praca na miejscu oraz w delegacjach;

  • praca na podstawie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika;

  • posiadanie uprawnień SEP powyżej 1 kV;

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz narzędziami.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915