Serwisant / monter pomp ciepła przemysłowych - praca stacjonarna

2024-10-02 ID OFERTY: 983945

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji dla pompy ciepła zasilanej ściekami.

  • Kontrola obiektów technologicznych, kontrola prawidłowości parametrów pracy oraz weryfikacja ze wskazaniami parametrów w systemie SCADA itp.

  • Wykonywanie prac związanych z czyszczeniem i przeglądami zbiorników technologicznych, zastawek, zasów oraz armatury (komory i studnie), bieżące czyszczenie i udrażnianie pomp itp.

  • Informowanie przełożonych o nieprawidłowościach, awariach, zakłóceniach pracy urządzeń i instalacji oraz prowadzenie zapisów, dotyczących stanu urządzeń.

  • Prowadzenie prac porządkowych i gospodarczych w obiektach.

  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.

  • Znajomość budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń w stopniu podstawowym .

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, samodzielność, systematyczność.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Obsługa komputera

Mile widziane

  • SEP grupy 1 oraz 2 w zakresie eksploatacji;

  • uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń dźwignicowych i wózków jezdniowych, obsługa suwnic i wciągników;

  • znajomość instalacji automatyki i sterowania oraz instalacji elektrycznych, w tym schematów oraz zasad działania tych instalacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej

  • Dodatki na święta

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia

  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Dofinansowanie kursów, szkoleń oraz studiów

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie