Serwisant taśm przenośnikowych

2024-07-04 ID OFERTY: 967436

Dla naszego klienta doświadczonej firmy serwisowej STABILO Sp. z o.o., od wielu lat specjalizującej się w kompleksowym serwisowaniu przenośników taśmowych, w związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: Serwisant taśm przenośnikowych.⮚ Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków
 • prace serwisowe i warsztatowe taśm przenośnikowych remonty oraz naprawy przenośników i łączenia taśm przenośnikowych;
 • praca na miejscu i w terenie (kopalnie i klienci poza-górniczy);
 • prace remontowe, ślusarskie, spawalnicze;
 • współpraca z pracownikami innych działów firmy;
 • praca od wtorku do soboty w godz. 7:00 15:00.

Poszukiwane kompetencje
 • wiek między 20. a 55. rokiem życia;
 • dyspozycyjność (wyjazdy interwencyjne / serwisowe);
 • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
 • doświadczenie mile widziane, ale nie jest obowiązkowe (firma gwarantuje odpowiednie przeszkolenie).

Oferujemy
 • wynagrodzenie między 4.500,00 a 7.500,00 zł mies. po okresie próbnym na rękę;
 • atrakcyjny model wynagradzania (możliwość osiągania wyższych zarobków);
 • zatrudnienie na umowie o pracę lub na umowie zlecenie;
 • stabilne zatrudnienie;
 • wszelkie niezbędne badania, narzędzia, ubrania, szkolenia i pozwolenia do wykonywania obowiązków;
 • podnoszenie kwalifikacji i możliwość awansu;
 • dobra atmosfera w przyjaznym zespole pracowników;
 • serwisowy samochód służbowy;
 • bon paliwowy.