Serwisant / Technik Serwisu I woj. małopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

2024-10-21 ID OFERTY: 986638

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie „pod klucz” oraz serwisie przemysłowych instalacji chłodniczych. W związku z rozwojem struktur działu serwisu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant / Technik Serwisu

Obowiązki:

  • Serwis, konserwacja i diagnostyka instalacji i urządzeń chłodniczych amoniakalnych.

  • Wykonywanie napraw, usuwanie usterek.

  • Obsługa serwisowa instalacji i urządzeń u klientów w dedykowanym regionie.

  • Koordynowanie zleceń serwisowych.

  • Wsparcie techniczne klientów w zakresie serwisowanych instalacji.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Chęć do nauki i poszerzania swoich kompetencji.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i technicznych.

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane kierunki: chłodnictwo, klimatyzacja, mechanika, elektryka, elektromechanika, mechatronika).

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami.

  • Obsługa komputera.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość instalacji chłodniczych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku (w utrzymaniu ruchu, serwisie).

Nasz klient oferuje:

  • Pracę z zespołem branżowych ekspertów w dziedzinie instalacji chłodnictwa amoniakalnego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Samochód służbowy.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.