Serwisant witryn chłodniczych

2024-03-12 ID OFERTY: 940961

Do podstawowych napraw sprzętów chłodniczych poszukujemy złotej rączki 😊 Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli potrafisz obsługiwać elektronarzędzia oraz wymienić drobne części to zachęcamy do aplikowania.

Stanowisko: Serwisant witryn chłodniczych

Lokalizacja: Głogów Małopolski

Opis stanowiska:

  • Serwis witryn chłodniczych

  • Podstawowe naprawy: wymiana klamki, półek, kabla elektrycznego

  • Czyszczenie lodówek

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Umiejętność wykonywania podstawowych napraw tzw. "złota rączka"

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres próbny 1 miesiąc, następnie umowa o prac

  • Wynagrodzenie 28 zł brutto/h na okresie próbnym. Po przejściu na umowę o pracę około 5400 zł brutto

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym 8:00-16:00

  • Możliwe nadgodziny (dodatkowo wypłacane)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV