Sortowacz przesyłek kurierskich , rozładunki/załadunek

2024-07-25 ID OFERTY: 972083

Agencja Pracy Tymczasowej PPT Sp. z o.o. (certyfikat 8101) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

UPRAWNIENIA NA WÓZKI UDT

Miejsce wykonywania pracy: MSZCZONÓW

Zadania:

- sortowanie przesyłek kurierskich

- rozładunki, załadunki

- praca stojąca

Wymagania:

- dyspozycyjność

- uprawnienia na wózki UDT - OBOWIĄZKOWO

- chęć do pracy

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowa zlecenie / umowa o pracę: 29,00 zł. brutto/h + PREMIA (za obecność i wydajność)

- pracę w godzinach nocnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPT sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12b, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez PPT.