Sortowanie przesyłek na magazynie OD ZARAZ

2024-09-06 ID OFERTY: 979842

Oferujemy:

- Umowa zlecenie praca na jedna zmiane (6:00-10:00 bądz 16:00-20:00)

- Stawka 28.10 brutto

- Premie uznaniowe

- Dodatek stażowy wzrost stawki + 50 gr na godzine  do wynagrodzenia co 2 pełne miesiące

-Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy klienta na umowe o prace po przepracowaniu minimum

- Sort trwa około 4 godziny

Obowiązki:

- Kompletacja zamówień

- Czynności magazynowe

- Wykładanie towaru na taśme

- Sortowanie paczek

Wymagania:

- Dyspozycyjność w danych godzinach

- Brak problemu z dojazdem do pracy ( głownie tyczy sie to zmiany nocnej)

- Bardzo dobra sprawnośc  fizyczna i stan zdrowia