Spawacz 135-136.111

2024-10-08 ID OFERTY: 984997

Miejsce pracy: Płock, Polska

Nasza firma:

NOWIMA jest firmą montażową specjalizującą się w realizacji projektów z branży elektrycznej, budowlanej oraz metalurgicznej. Od 5 lat z sukcesem wykonujemy różnorodne projekty inżynieryjne w całej Europie (m.in. w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Włoszech, Szwecji i Francji).

Gwarantujemy darmowe wakaty i pełne wsparcie przez cały okres pracy na projekcie.

Proponujemy:

Wynagrodzenie : 35 zl/na godzinę netto

Ilość godzin pracy: 10 godzin dziennie, 200 godzin miesięcznie

Stałe zatrudnienie

Odzież robocza, narzędzia pracy, samochód służbowy (paliwo na koszt pracodawcy)

Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach

Wsparcie  koordynatora na okres umowy

Obowiązki:

● spawanie kanałów ze stali czarnej przy zbiornikach

● umiejętność czytania rysunku technicznego

● doświadczenie w zawodzie spawacza na rurociągach i zbiornikach

Oczekujemy:

● Doświadczenie pracy: od 1 roku

● Wiek/Płeć: mężczyźni do 57 lat.

● Prawo jazdy kat B będzie dodatkowym atutem

● Aktualne certyfikaty spawalnicze (w przypadku braku-pomożemy dorobić)

●Gotowość do szybkiego podjęcia pracy (14.10.2024)

Jeśli chcecie Państwo dołączyć do ekipy profesjonalistów, prosimy o kontakt pod numer telefonu już teraz.