Spawacz

2024-04-26 ID OFERTY: 951161

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O.  Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych, w tym robót specjalistycznych poszukuje kandydata na stanowisko:
SPAWACZ (ELEKTRODA 111, MAG 135)

Miejsce pracy: Rogowiec k. Bełchatowa

Zakres obowiązków:

  • spawanie elektrodami metodą 111 oraz mag 135,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do spawania elektrodami metoda 111, oraz mag 135,

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku spawacza,

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • sporadyczne wyjazdy w delegacje

  • w razie potrzeby praca w godzinach nadliczbowych,

  • przewidywane wynagrodzenie 6000-8000 brutto / miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres:

dz@inkom-belchatow.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).