Spawacz MIG-MAG 135

2024-09-06 ID OFERTY: 979992

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz MIG/MAG 135

W Human&Hunter czeka na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5250 zł brutto,

  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury Klienta,

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień,

  • szkolenie stanowiskowe,

  • opieka Koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,

  • miła atmosfera pracy.

Zakres zadań:

  • spawanie stalowych konstrukcji wykorzystywanych w produkcji transformatorów energetycznych,

  • realizacja zadań związanych z trasowaniem i cięciem termicznym zgodnie z precyzyjnymi instrukcjami obsługi urządzeń,

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • uprawnienia - mogą być nieaktualne,

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • zaangażowanie oraz chęć nauki,

  • gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.