Spawacz Mig/Mag 135/136 - 54 zł netto/h !

2024-08-02 ID OFERTY: 973753

Obecnie poszukujemy doświadczonych spawaczy MAG 135/136, którzy dołączą do naszego zespołu.

Pracuj w centrum Wrocławia- dzielnica Fabryczna.

Obowiązki:

  • spawanie różnych konstrukcji i elementów według WPS,

  • praca z rysunkiem technicznym, czytanie i interpretacja dokumentacji technicznej,

  • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i standardów jakości.

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lata w spawaniu metodami MAG 135/136,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Polecisz nam pracownika- dajemy 500 zł netto!

Prosimy o dołączenie do aplikacji CV oraz skanu certyfikatów metoda MAG 135/136.

Zapoznaj się z naszymi innymi ofertami pracy- min. spawaczy Mig 131, ślusarzy-monterów, ślusarzy-szlifierzy, lakierników, czy operatorów CNC.