Spawacz MIG/MAG

2024-08-06 ID OFERTY: 974336

Zakres obowiązków

  • Spawanie stalowych zbiorników wielkogabarytowych metodą MIG/MAG a także w mniejszym stopniu TIG

  • Praca na podstawie wytycznych zawartych w rysunkach technicznych

  • Wykończenie mechaniczne powierzchni zbiorników

  • Praca częściowo na wysokości ok. 3,5 m

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG 135

  • Zdolności w zakresie wykończenia powierzchni spawanej - szlifowanie, polerowanie, montowanie

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym, z możliwością nadgodzin

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice lub/oraz wózki widłowe

  • POMYŚLNE PRZEJŚCIE PRÓBEK PRACY:

    • Spawanie pionowo

    • Ściegi w podolnej w pachwinie

    • Spawanie Rur i blachy w pachwinie

Oferujemy

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • Szkolenia wewnętrzne z rysunku technicznego, nowych metod spawania

  • Możliwość wyrobienia uprawnień na UDT oraz suwnice

  • Premia frekwencyjna 1200 zł/rok

  • Możliwość częściowo elastycznego czasu pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karty pre-paid