Spawacz MIG/MAG → praca k.Opola

2024-06-30 ID OFERTY: 966054

Opis stanowiska

  • Spawanie elementów metodą MIG/MAG lub WIG

  • Praca w fabryce produkującej maszyny do szycia

  • Praca wg. rysunku technicznego

  • Samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy

  • Praca w Chróścicach k.Opola

Wymagania stanowiska

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie w pracy jako spawacz

  • Zdolności manualne

  • Mile widziane certyfikaty spawalnicze

  • Własne zakwaterowanie w okolicach Opola

  • Samochód na dojazdy do pracy (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę bezpośrednio w firmie - nie przez Agencję!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Firma oferuje przeszkolenie i wdrożenie do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkującej maszyny do szycia