Spawacz monter praca Wrocław

2024-08-21 ID OFERTY: 976816

Bilfinger Industrial Services Polska zatrudni Spawacza.

Miejsce pracy: Wrocław, możliwe wyjazdy w delegacje (teren RP)

Zakres zadań:

  • Spawanie elektryczno – gazowe wg projektów technicznych i schematów.

  • Prowadzenie prac montażowych oraz instalatorskich (montaż instalacji wodnych i grzewczych, montaż węzłów cieplnych) wg projektów technicznych i schematów.

  • Budowa węzłów cieplnych tj. wykonywanie prac polegających na cięciu rur, gwintowaniu, połączeniach skręcanych, zaciskanych oraz zgrzewanych.

  • Okresowe usuwanie awarii oraz prace w węzłach cieplnych oraz instalacjach.

  • Zdobyłeś/-aś wykształcenie zawodowe o profilu technicznym.

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w pracach spawalniczych (obróbka i łączenie rur stalowych) i hydraulicznych (obróbka i łączenie rur stalowych, zgrzewanie PP, zaciskanie)

  • Posiadasz Uprawnienia spawania metodą 111 oraz 135.

  • Umiesz czytać i potrafisz samodzielnie pracować wg dokumentacji technicznej projektowej, rysunków, schematów.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

  • Jesteś gotowy/-a do okresowych wyjazdów służbowych i realizacji prac montażowych w granicach RP - zapewniamy transport, zakwaterowanie

  • Mile widziana znajomość podstaw prac elektroinstalacyjnych oraz uprawnienia energetyczne Grupy I i II.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy

  • narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy, obuwie i odzież roboczą w wysokim standardzie

  • dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta

  • dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień na koszt firmy

  • dofinansowujemy indywidualne potrzeby szkoleniowe pracowników, w tym studia wyższe i podyplomowe dla osób, które chcą podjąć naukę

  • Bardzo dobrą, życzliwą atmosferę pracy