Spawacz, operator słupowysięgnika, aktualne uprawnienia 121, 135

2024-07-17 ID OFERTY: 970200

Przedsiębiorstwo Remontowo Montażowe Koder Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji dla przemysłu petrochemicznego, hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:Spawacz, operator słupowysięgnika, aktualne uprawnienia 121, 135Miejsce pracy: Kielce, ul. Średnia 20

Zakres obowiązków
 • Spawanie na zautomatyzowanym stanowisku elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników, możliwość spawania ręcznego,
 • Ścisła współpraca z Mistrzem warsztatu,
 • Samodzielność w montowaniu elementów,
 • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z procedurą,
 • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny urządzeń i maszyn,
 • Przestrzeganie zasad BHP.

Poszukiwane kompetencje
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • Umiejętność czytania rysunku konstrukcyjnego.

Oferujemy
 • Elastyczność zatrudnienia umowa o pracę lub kontrakt B2B,
 • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (możliwość wyboru 8 godzin z zakresu pracy zakładu od 6.00 do 16.00),
 • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,
 • Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,
 • Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,
 • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.