Spawacz

2024-09-19 ID OFERTY: 981473

Opis stanowiska

Oferta pracy: Spawacz MIG/MAG i Monter

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, Polska

Otwarte stanowiska:

  1. Spawacz MIG/MAG

    • Wynagrodzenie: 33-35 zł/h (netto)

    • Obowiązki:

      • Spawanie konstrukcji metalowych i detali metodą MIG/MAG;

      • Czytanie i realizacja rysunków technicznych;

      • Utrzymanie wysokiej jakości spoin;

      • Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

    • Wymagania:

      • Doświadczenie w pracy jako spawacz MIG/MAG;

      • Umiejętność czytania rysunków technicznych;

      • Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje będą dodatkowym atutem.

  2. Monter

    • Wynagrodzenie: 28-30 zł/h (netto)

      • Montaż i składanie konstrukcji metalowych;

      • Praca z narzędziami montażowymi;

      • Czytanie i wykonywanie dokumentacji technicznej;

      • Realizacja prac montażowych zgodnie z planem.

      • Doświadczenie w pracy jako monter;

      • Znajomość technik montażowych i umiejętność obsługi narzędzi;

      • Umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem.

Warunki:

  • Stabilna praca z dobrymi warunkami zatrudnienia;

  • Możliwość wypracowania dodatkowych godzin;

  • Zapewniona odzież robocza i niezbędne narzędzia.

Zakwaterowanie i transport: Możliwe zapewnienie zakwaterowania oraz zorganizowany transport do miejsca pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji i złożenia aplikacji.

Kontakt: +48 666 601 338 (Whatsapp, Telegram, Viber)