Spawacz TIG

2024-10-01 ID OFERTY: 983700

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku: Spawacz TIG

Zakres obowiązków
• Prowadzenie prac przygotowawczych oraz spawalniczych przy użyciu metody TIG (141)
• Obsługa maszyn produkcyjnych spawających (zrobotyzowanych) ustawienia, przygotowanie produkcji, czynności konserwacyjne
• Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Przestrzeganie norm, procedur i standardów jakościowych dotyczących procesu spawania
• Udział w audycie procesu spawania manualnego , zgodnie z wytycznymi klienta
• Przestrzeganie zasad BHP
• Współpraca z innymi członkami zespołu oraz nadzorem technicznym;

Poszukiwane kompetencje
• Aktualne uprawnienia spawacza w metodzie 141 (TIG) dla aluminium (opcjonalnie stal, stal nierdzewna kandydat będzie kwalifikowany do kursu )
• Doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych KUKA mile widziane
• Doświadczenia w spawaniu metodą TIG (141) dla aluminium lub stali nierdzewnej
• Znajomość rysunku technicznego
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Wiedza z zakresu mechaniki, podstaw automatyki.

Oferujemy
 • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
 • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
 • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy
 • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych
 • Premie świąteczne
 • Premie za wnioski racjonalizatorskie
 • Premie za polecenie kandydata do pracy
 • Dofinansowanie do posiłków
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
 • Darmowe porady prawne
 • Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
 • Udział w corocznych imprezach integracyjnych.