Spawanie pojazdów szynowych

2024-07-12 ID OFERTY: 969207

ZADANIA DO WYKONANIA

-wykonywanie prac ślusarskich takich jak cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.

- przygotowanie detali do spawania, spawanie.

- wykonywanie prac spawalniczych, elementów pojazdów szynowych .

WYMAGANIA

- doświadczenie na podobnym stanowisku.

- gotowość do pracy w zespole.

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

-zdolności manualne.

-certyfikaty

ISO 9606-1 135 P FW FM5 S t02 PG sl

ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t10 PF ml

ISO 9606-1 135 P FW FM1 S T02 PG sl

ISO 9606-1 135 P BW FM5 S s02 PC ss nb

ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10 PF ss nb

ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s02 PF ss nb

OFERUJEMY

- zatrudnienie w oparciu o umowę Niemiecką przez agencje.

- atrakcyjne wynagrodzenie od 18,50-19,50 euro brutto, zależne od poziomu języka Niemieckiego. Plus 14 euro diety dziennej

- pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

- praca w lokalizacji Görlitz od zaraz.