Spawacz/Spawaczka (Dział Produkcji)

2024-05-08 ID OFERTY: 952960

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spawacz/Spawaczka

Twoje zadania:

  • przygotowanie detali do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • spawanie detali i podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metalu,

  • praca w zespołach do 10 osób.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • zdolności manualne,

  • dodatkowym atutem będą zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną,

  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00-14.00, 14.00-22.00).

Oferujemy:

  • premię roczną,

  • dofinansowanie wakacji,

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,

  • pracowniczy program emerytalny – dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,

  • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie,

  • karta sportowa – Multisport/Medicover Sport,

  • program poleceń pracowników – bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika).