Specjalista AI (m / k)

2024-06-20 ID OFERTY: 963728

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH lider rynku pracy. Jesteśmy podmiotem należącym do międzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Wybierz stabilne zatrudnienie, wybierz Walter-Fach-Kraft.

Dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

SPECJALISTA SI (m/k)

Miejsce pracy:

Wrocław

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia i wyników

  • praca w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • środowisko sprzyjające rozwojowi, budżet na szkolenia zewnętrzne

  • nowoczesne stanowisko pracy

  • premie, dodatki

Obowiązki:

  • rozwijanie, budowanie i wdrażanie modeli oraz systemów AI

  • analiza i interpretacja zbiorów danych

Wymagania:

  • minimum rok na tym samym lub podobnym stanowisku

  • umiejętność programowania

  • znajomość nowoczesnych technologii uczenia maszynowego

  • doskonała umiejętność analizowania danych

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

info@walterfachkraft.pl

Tel. + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.