Specjalista Automatyk !! Stabilność w zatrudnieniu!! Atrakcyjne warunki!!

2024-08-07 ID OFERTY: 974567

Miejsce pracy : Wykroty

Zatrudnienie bezpośrednie przez naszego Klienta

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych na terenie całego zakładu

  • dbanie o terminową i prawidłową realizację zadań

  • dokonywanie analiz przyczyn źródłowych powstania awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi

  • kontrola procesu produkcji pod względem sprawności i wydajności maszyn urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie automatyki lub kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z automatyką

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z zakładzie produkcyjnym

  • zaawansowana wiedza z zakresu diagnostyki i programowania sterowników PLC (Siemens)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (czytanie schematów elektrycznych)

  • doświadczenie w diagnostyce i naprawie układów automatyki przemysłowej

  • uprawnienia energetyczne E1, mile widziane uprawnienia E2, E3

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + premia do 20%

  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie

  • karta lunchowa

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu:

tel. 668-869-469

legnica@manpower.pl