Specjalista - badania kliniczne - Reumatologia - Katowice

2024-08-15 ID OFERTY: 976053

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje lekarzy:

Lekarz referral - badania kliniczne - Reumatologia - Katowice

 Miejsce pracy: Katowice; POLSKA

OCZEKIWANIA:

  • Zainteresowanie tematyką badań klinicznych,

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • Możliwość rekrutacji pacjentów do badań klinicznych.

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie rekrutacji/kierowanie pacjentów do badań klinicznych.

OFERUJEMY:

  • Wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,

  • Swobodę w zakresie współpracy,

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt,

  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce,

  • Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach,

  • Zdobycie unikatowej wiedzy i doświadczenia z dziedziny badań klinicznych.

BADANIA KLINICZNE - APLIKACJA:

  • Jeśli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca napisz do nas na adres mail: biuro@vbidea.pl

  • Strona internetowa firmy: https://vbidea.pl/

  • Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonej poniżej w zakresie niezbędnym do rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."