Specjalista do spraw administracji i sprzedaży

2024-04-04 ID OFERTY: 945879

Zakres obowiązków sprzedażowych:

- Nadzór nad pracą kasjerów

- Prowadzenie rozliczeń sprzedażowych

- prowadzenie kasy gotówkowej

- wystawianie faktur sprzedażowych

Zakres obowiązków administracyjnych:

- bieżąca obsługa sekretariatu oraz biura Zarządu

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji księgowej

- prowadzenie dokumentacji kadrowej

Nasze wymagania:

- doświadczenie na podobnych stanowiskach

- znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym)

- podstawowa znajomość programów księgowo-kasowych (preferowany Comarch Optima)

- podstawowa znajomość programów z grupy MS Office

- prawo jazdy kat. B

- elastyczność i dobra organizacja pracy

- zdolność do pracy multifunkcyjnej oraz pracy zespołowej

- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

- wysoka kultura osobista

Mile widziane:

- kreatywność

Oferujemy:

- nietuzinkowe miejsce pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

- nieograniczona możliwość korzystania przez pracownika i jego rodziny z obiektu Kopalnia Strefa Wakacji