Specjalista ds. administracji magazynowej

2023-07-31 ID OFERTY: 875176

Miejsce pracy: Gniewomierz, okolice Legnicy

3-zmianowy system pracy!

Zadania na stanowisku:

  • Rejestracja danych w systemie (przyjazdy, załadunki i rozładunki)

  • Kompletowanie dokumentów CMR

  • Ścisła współpraca z magazynem

  • Kontrola i weryfikacja stanów magazynowych pod względem zgodności w systemie

  • Raportowanie niezgodności wynikających z przyjęcia towaru do magazynu

  • Inwentaryzacja stanów magazynowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office w szczególności Excel;

  • Umiejętność pracy w zespole, planowania i organizacji pracy;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w znanej, prestiżowej firmie

  • Praca na pełny etat

  • Wolne weekendy

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)