Specjalista ds. bezpieczeństwa sieci

2024-08-21 ID OFERTY: 976783

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa sieci

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

• planowanie, wdrażanie i konserwacja systemów informatycznych, w tym serwerów, sieci, baz danych i aplikacji

• regularne monitorowanie wydajności systemów oraz wykrywanie i usuwanie ewentualnych usterek, awarii czy luk w zabezpieczeniach

• zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych i infrastruktury poprzez stosowanie odpowiednich protokołów, procedur oraz narzędzi zabezpieczających

• identyfikacja i szybkie rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników oraz zapewnienie ciągłości działania systemów

• zapewnienie płynnej komunikacji i współpracy z innymi działami organizacji w celu zrozumienia ich potrzeb i dostosowania infrastruktury IT do wymagań biznesowych

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne związane z informatyką, telekomunikacją, teleinformatyką, itp.

• doświadczenie zawodowe w obszarze administracji systemów operacyjnych, serwerów oraz infrastruktury sieciowej

• bardzo dobra znajomość  Windows Server

• Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu technologii sieci VLAN

• doświadczenie w pracy z urządzeniami firm: Fortigate, Mikrotik, Dell, Ubiquiti

• znajomość baz danych  MariaDB

• praktyczna znajomość systemów ERP/CRM/Workflow

• znajomość infrastruktury klucza publicznego, SSL, podpisów cyfrowych

• umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji w warunkach presji czasu

• podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia: 10 000 zł brutto + premie projektowe

  • nowoczesne miejsce i narzędzia pracy

  • szkolenia, nastawienie na rozwój zawodowy pracowników

  • karty MultiSport i MultiLife

  • darmowe porady prawne

  • zniżki na zakup produktów firmowych

  • firmowa biblioteka

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Klauzula RODO „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).”