Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska → Opole

2024-06-23 ID OFERTY: 964502

Opis stanowiska

  • Zapewnienie realizacji procesu BHP w obrębie działań firmy

  • Codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ochroną

  • Przeprowadzanie wstępnych, okresowych i stanowiskowych szkoleń BHP

  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych

  • Nadzór nad poprawnym prowadzeniem prac w zgodzie z międzynarodową normą bezpieczeństwa pracy SCC / VCA

  • Praca w Opolu na 1 - zmianę

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub przyszły absolwent studiów BHP

  • Znajomość zagadnień z zakresu BHP, ochrony środowiska.

  • Wymagana znajomość j.angielskiego (min.B1)

  • Mile wdziana znajomość j.niemieckiego

  • Wymagane prawo jazdy

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje

  • Możliwość podania oczekiwań finansowych

  • Zdobywanie nowych doświadczeń w dziedzinie BHP oraz rozwój osobisty

  • Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy

  • Świadomość, że praca ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i rynku

  • Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny

Opiekunowie rekrutacji

Kręc Amanda
amanda@sedulus.pl
+48660362547